Rada rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców tradycyjnie realizuje według swoich statusowych zapisów potrzeby szkolnej społeczności. To co wymaga nakładów finansowych jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki Państwa wpłatom. To bardzo rozmaite działania: zakup nagród na zakończenie roku szkolnego (zarówno dla osób kończących edukację, jak i pozostających w placówce), częściowe dofinansowane projektów na wniosek uczniów lub nauczycieli (wsparcie przy organizacji studniówek, wycieczek, konkursów, imprez szkolnych, działalności charytatywnej, pomoc uczniom w trudnej sytuacji materialnej tzw.: Różowych Skrzyneczek będące projektem walki z wykluczeniem menstruacyjnym oraz zapewnieniem dostępu do środków higienicznych, itp.. Środki w całości przeznaczane są na dodatkowe działania dla uczniów, nie są wykorzystywane na bieżące potrzeby szkoły.

Z naszej strony macie Państwo gwarancję, że jako Rada Rodziców nie chcielibyśmy ograniczać działania na rzecz uczniowskiej społeczności. Pamiętajmy jednak o tym, że przez wzgląd na posiadane fundusze pojawiają się dylematy: z czego musimy zrezygnować? Którym uczniom i na co odmówimy wsparcia? 

Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o solidarne wsparcie składek na rzecz Rady Rodziców. 

Wpłaty mają oczywiście charakter dobrowolny! Pamiętajmy jednak o tym, że wspólnie możemy zrobić więcej dla naszej młodzieży!

Wpłaty można dokonywać w dowolnej kwocie, a sugerowana składka to 10 zł/miesiąc, czyli 100 zł rocznie. Teraz możecie Państwo to uczynić łatwiej i z domowego zacisza. Zostało bowiem założone konto bankowe dla Rady Rodziców, które umożliwia Państwo wpłaty w dowolnym momencie!

Poniżej znajdziecie numer rzeczonego konta:

03 8973 0003 0550 2551 2000 0010

Rada Rodziców przy ZSP w Szczercowie

(dokonując wpłat proszę umieścić: imię i nazwisko ucznia oraz klasę)

Liczymy na Państwa zrozumienie, dobrą wolę i chęć aktywnej współpracy!

Każda kwota będzie dla szkoły ważnym i znaczącym wsparciem. A realizując wpłaty, pamiętajcie o tym, że dzięki tym funduszom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej Szkoły.

Jednocześnie pragniemy podziękować tym Rodzicom, którzy już dokonali wpłat.

Z pozdrowieniami:

Rada Rodziców przy ZSP w Szczercowie

Skip to content